Transfer
Kültür Turlari Özel Tur Otel Rezervasyonu Rent A Car Toplanti & Seminer
Ana Sayfa
Hakkımızda
 


Acentemiz Thalassa Tours, 20 yıllık profesyonel rehberlik ve tur operatörlüğü  deneyimiyle Davut Demir tarafından 2004 yılında kurulmuş, 5047 no'su ile TÜRSAB'a (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üye olarak turizm sektöründeki yerini almıştır.

Thalassa Tours; Uçak bileti sektöründe Türk Hava Yolları, Pegasus Airlines, Onurair, Sunexpres ve AnadoluJet yetkili satış acenteliği olarak, konaklama sektöründe ise World Of Wonders Hotels, Silence Park & Beach Hotels, Turan Princess otelleri gibi birçok otel zincirinin yetkili satış acentası olarak hizmet vermektedir.

Thalassa Tours,  Jolly Tur, Anı Tur, Tatil.com, Touristica, MNG Turizm satış acentasıdır.

Güler yüzlü hizmet ve her bölgede en iyi tesisler sloganı ile çalışmaya başlayan acentemiz, başta uzman olduğumuz Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgeleri olmak üzere Ülkemizin her köşesine hizmet vermektedir.

Regular tur hizmetlerimizin yanı sıra her ihtiyaca ayrı ayrı profesyonel çözümler üretmekteyiz. Büyük gruplardan ziyade küçük gruplar için butik turlar düzenlemekteyiz.

Grup gezileri, otel rezervasyonu, iş seyahati ve toplantı organizasyonu, rent a car, iç hat uçak bileti ve transfer gibi hizmetlerimizle birçok alanda hizmet vermekteyiz. Gezi ve turlarımızın tamamında yöreyi ve kültürünü iyi bilen rehberlerle çalışmaktayız. Araçlarımız daima yeni model bakımlı ve temiz, otellerin ise gezi programımıza uygun olması ve kalitesine önem veriyoruz.

Başlıca hizmetlerimiz:

  • Uzmanlaştığımız Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgesinde tur operatörü olarak geziler tertip etmek, yerli ve yabancı acentalara bu alanda işbirliği yapmak,
  • Bölgemize hitap edecek yurt içi ve yurt dışı turlar düzenlemek,
  • Her türlü transfer, şoförlü ve şoförsüz araç kiralamak, rent a car,
  • Seminer organizasyonlar ve bayii toplantıları,
  • Yurt içi ve yurt dışında her türlü otel rezervasyonu,
  • Yurt içi ve yurt dışına her tür havayolu biletleri düzenleme,
  • Rehberlik hizmetleri,

Grup ve münferitlere verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra yurt içi ve yurt dışından birçok seyahat acentası ve tur operatöyleriyle de işbirliği yapmaktayız.


 

Davut Demir

  Davut Demir


 "Thalassa" ne demek?

 Şehir haritasında yerimiz.

 

 

thalassa tours facebook

 

 

 

Thalassa Tours is a member of UNION OF TURKISH TRAVEL AGENCIES

 © 2004 Thalassa Tours