Transfer
Kültür Turlari Özel Tur Otel Rezervasyonu Rent A Car Toplanti & Seminer
Ana Sayfa
Rehberlerimiz
 
   
     
 Davut Demir
Davut DEMİR

1971 yılında Trabzon'da doğan Davut Demir, 1989 yılında Trabzon Lisesinden mezun olup ingilizce eğitimi alarak 1992 yılında Turizm Bakanlığınca düzenlenen Profesyonel Turist Rehberliği kursunu bitirdi. 1994 yılında Tur Operatörlüğü, Seyahat Acentası Yöneticiliği, Özel yolcu hizmetleri ve IATA Ticketing (Bilet Satış) eğitimlerini aldıktan sonra çeşitli acentalarda çalışmış olan Davut Demir özellikle Karadeniz, Kapadokya ve Doğu Anadolu bölgelerinde kültür turları ve özel turlarda uzmanlaşmıştır. Meslek hayatına 2004 yılında kurduğu thalassa tours'ta  devam etmektedir.

   
 Ömer Faruk Öğretmen


1963 yılında Trabzon'da doğdu. İlk orta ve lise tahsilini Trabzon'da tamamladıktan sonra Kuşadası ve Antalya Kemer'de otelcilik sektöründe çalıştı. Turizm Bakanlığı'nın açmış olduğu profesyonel turist rehberliği kursunu başarıyla bitirerek ingilizce dilinde ülkesel profesyonel turist rehberi olarak ülkemizin önde gelen seyahat acentalarında ve serbest olarak rehberlik yapmaya başladı. "TÜRKİYE'YE GELİN" yerine "TÜRKİYE'YE GİDİN" sloganıyla ve sorumluluğuyla ülke turizmine en iyi şekilde hizmet vermek amacında olan Faruk ÖĞretmen, halen Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu öğrencisidir.

   
 Yahya Saka

1969 Trabzon Doğumluyum. İlk, orta ve lise tahsilimi Trabzonda tamamladım. Bankacılık ve Sigortacılık Meslek Yüksek Okulu ve İşletme Fakültesini bitirdim. 1989 yılından itibaren turizm sektörünün içindeyim. Ülke tanıtımında özel ve kamu kurumlarının yetkililerinin birlikte yapacakları çalışmalarda etkili bir tanıtımın ortaya koyulabilmesi için mutlaka rehberlerinde söz sahibi olmaları sağlanmalı veya görüşleri alınmalıdır. Netice itibarıyle rehberlerin ve rehberlik mesleğinin önemine binaen şu cümlelerle bitirmek istiyorum "KENDİNİZE BİR REHBER EDİNİN" .

   
   
 © 2004 Thalassa Tours