Transfer
Kültür Turlari Özel Tur Otel Rezervasyonu Rent A Car Toplanti & Seminer
 
Ayder Yaylası
 
Otel
Albümü
Rezervasyon nasıl yapılır?
Ödeme Nasıl Yapılır?


Doğu Karadeniz Turu
3 Gece 4 Gün


590,- TL
Taksit: 8 x 77- TL

 

Karadeniz Yayla Turu
6 Gece 7 Gün


1150,- TL
Taksit: 8 x 148,- TL


Çoruh'un Gizemi Turu
6 Gece 7 Gün

990,- TL
Taksit: 6 x 180,- TL
 
 AYDER HAŞİMOĞLU OTEL
Ayder Hasimoglu Hotel


Ayder Yaylası'nın merkezinde bulunan Haşimoğlu Hotel tamamen ahşap malzeme kullanılarak ve doğaya uyumlu inşa edilmiştir. Otelde konakladığınız süre içerisinde etrafınızı çevreleyen yağmur ormanları ile doğanın içerisinde olacak, yanı başınızda akan Fırtına Deresi'nin sesi ile dinleneceksiniz.

Otelin terasında ve lobideki şömine başında hoşça vakit geçirebilirsiniz. 12 ay açık olan otel yaz aylarında misafirlerine açık büfe kahvaltı ve akşam yemeğinin yanı sıra tulum eşliğinde yöresel müzik ve folklor gösterileri sunmaktadır.

Sauna, Jakuzi ve fitness center'ın yanı sıra, 120 kişilik toplantı salonu, hediyelik eşya reyonu ve Tavla, okey ve çeşitli kağıt oyunları oynayabileceğiniz oyun salonu bulunan otel şifalı Ayder Kaplıcalarına sadece 100m mesafededir.

Haşimoğlu Hotel en yakın hava alanı olan Trabzon Havalimanı ise 180km (3 saat) dir

Hasimoglu Hotel Hasimoglu Hotel

Odalar: Telefon, Direkt Telefon , Duş ve Tuvalet , Saç Kurutma makinası, Minibar , 24 Saat Oda Servisi , TV , Merkezi Isıtma

Restaurant & Toplantı: 2 Restaurant Kapalı kap:115, Açık kap: 45, Kahvaltı Salonu (toplam kap: 90), Lobi Bar. 1 Toplantı salonu toplam kap: Max. (m2/kap):130/90, Ses Sistemi, Masa Mikrofonu, Kürsü

Hasimoglu Hotel  

 

© 2010 Thalassa Tours