Transfer
Kültür Turlari Özel Tur Otel Rezervasyonu Rent A Car Toplanti & Seminer
 
Bilgi & Rezervasyon
 
 
Trabzon
 Maçka HOTEL BÜYÜK SÜMELA
 
Hotel Sümela Trabzon Havalimanına 27km mesafededir. Trabzon şehir merkezine 30km, Sümela Manastırı'na 16km, Zigana'ya ise sadece 20km mesafededir. Konumu ile otel Sümela Manastırı-Zigana-Trabzon şehir merkezi üçgeninin tam ortasında yer almaktadır. Modern mimarisi, zevkli dekorasyonu ve manzaralı odaları ile Doğu Karadeniz otelleri arasında seçkin bir yeri vardır.

Otelinizde; kahvaltı salonu, oyun salonu, okuma salonu, televizyon salonu, snack bar, patisserie, alışveriş merkezi, kuaför ve sağlık merkezinin yanı sıra lobby bar, roof restaurant ve Paradise Bar bulunmaktadır. Horon Bar'da canlı müzik yapılmaktadır.

 
   
 
 

Odalar:
2 si jakuzili king suit ,6 sı Junior suite , 6 sı connected ve 1 i engelli odası olmak üzre toplam 115 odaya sahiptir. Odaların tümünde merkezi havalandırma sistemi, çalışma masası + telefon, yatak başı telefon, data hattı, emanet kasası, uydu yayınlı TV, pay TV, mini bar ve banyolarda saç kurutma makinesi mevcuttur.

Salonlar:
Otelimizde 120 - 600 kapasiteli dört toplantı salonunda aynı anda multivizyon gösterimi yapılmaktadır.

Ekipman Cinsi:
Sinevizyon cihazı, perdeler 3.5 x 4.0 m (3.5 m x 2.75 r) 1.6 m x 2.75 m, kulaklık, tepegöz, yaka mikrofonu, telsiz mikrofon, DVD , VHS video, konferans sistemi (1 Başkan & 4 Delege), slide projector

Aktiviteler:
Kapalı yüzme havuzunun yanı sıra, otele 500 mt. uzaklıktaki çim sahadan yararlanabilirsiniz. Profesyonel sporcular için de uygun olan sahada soyunma odaları, duş, bilardo salonu ve jimnastik salonu bulunmaktadır.

Ayrıca; masaj, sauna, jakuzi, masa tenisi, bilardo, treking, avcılık, araba-motosiklet-bisiklet kiralama, otopark hizmetleri de bulunmaktadır..

 
     

 

© 2004-05 Thalassa Tours