Transfer
Kültür Turlari Özel Tur Otel Rezervasyonu Rent A Car Toplanti & Seminer
 
Trabzon
 
Rezervasyon nasıl yapılır?
Ödeme Nasıl Yapılır?
Harita
   

Doğu Karadeniz Turu
3 Gece 4 Gün


570,- TL
Taksit: 8 x 74,- TL

 

Karadeniz Yayla Turu
6 Gece 7 Gün


1150,- TL
Taksit: 8 x 148,- TL


Çoruh'un Gizemi Turu
6 Gece 7 Gün

990,- TL
Taksit: 6 x 180,- TL
 
 HOTEL WATER PARADISE
Trabzon'un Akçaabat ilçesinde deniz kenarında bulunan Hotel Water Paradise, 12 ay konuklarına hizmet vermektedir. Karadeniz'in engin sularına bakan, yorgunluğunuzu unutturacak lobi, cafe ve terasları, konforlu ve şık balkonlu odaları, 4 havuzlu Aquapark'ı, Dünya ve Türk mutfağının değişik örneklerinin sunulduğu açık kapalı restaurantları, toplantı salonları, eğlence alanları, discosu ile Hotel Water Paradise tatil ve dinlenme adına tüm beklentilerinize cevap verebilecek huzur bulabileceğiniz bir mekandır.
   
 
 

Rezervasyon talebi için tıklayın !

Odalar:
72 odası bulunan otelin odalarının tümünde merkezi ısıtma sistemi ve balkon, telefon, uydu yayınlı (digiturk) TV, mini bar , 24 saat oda servisi ve banyolarda saç kurutma makinesi mevcuttur.

Aqua Park :
1500 m2 alan üzerine kurulu aqua parkta 5 kaydırak, 600m2 yetişkin, 300m2 cocuk, 200m2 kaydırak havuzu, 200m2 bahçe havuzu, fast-food restorant, Havuz ve deniz manzaralı kamelya teraslar bulunmaktadır.

Disco:
300 kişi kapasiteli night discoda yerli ve yabancı müzik çeşitleri, geniş dans pisti, barkovizyon animasyonları, ışık sistemleri, ve güçlü ses sistemleri mevcuttur.

Restaurant:
300 kişi kapasiteli çok amaçlı kullanılabilen restaurantta, geleneksel Türk yemekleri, Karadeniz yöresel yemekleri, özel davet yemekleri, ve her akşamları Alacarte servis bulunmaktadır.

 

 

© 2004-06 Thalassa Tours