Transfer
Kültür Turlari Özel Tur Otel Rezervasyonu Rent A Car Toplanti & Seminer
 
Trabzon
 
Fotoğraf Albümü
Rezervasyon nasıl yapılır?
Ödeme Nasıl Yapılır?
Harita

Doğu Karadeniz Turu
3 Gece 4 Gün


590,- TL
Taksit: 8 x 74,- TL

 

Karadeniz Yayla Turu
6 Gece 7 Gün


1150,- TL
Taksit: 8 x 148,- TL


Çoruh'un Gizemi Turu
6 Gece 7 Gün

990,- TL
Taksit: 6 x 180,- TL
 
 
 ZİGANA YAYLA TATİL KÖYÜ
 
Doğayla iç içe, tamamen ahşap bungalowlardan oluşan tesis Zigana dağının zümrüt yeşili ormanları içerisinde bulunmaktadır. Trabzon şehir merkezine 50 km. mesafede olan tesis deniz seviyesinden 1700 metre yüksekliktedir. Yazları eğlencenin eksik olmadığı restaurant yaz kış sönmeyen devasa şöminesi ile ısınmaktadır. Kafeteryası, barı ve yaz aylarında akşam yemekleri için vazgeçilmez kamelya tarzı terasları mevcuttur.

 

 

Odalar:
Doğayla iç içe olmanın zevkini çıkarabileceğiniz tamamen ahşap (Bungalow) evlerimizde, evinizdeki özgürlükte ve rahatlıkta konaklama imkanına sahipsiniz. Yaz kış sıcacık bir ortam, merkezi ısıtma sistemi ile serin yaz gecelerinde bile hizmetinizdedir. 24 saat sıcak su, banyo, TV, telefon hizmeti ile de ihtiyaçlarınız kolaylıkla karşılanmaktadır

Restaurant:
Geniş ve birbirinden zevkli döşenmiş, otantik bir rüzgar esen 300 kişilik restaurant ve orman cafelerimizde, birbirinden lezzetli zengin menümüzle karnınızı doyurabilir, akşamları canlı müzikle eğlencenin doruğuna çıkabilirsiniz. Yöremize ait otantik müziğin eşliğinde coşabilir, hafif müzikle dans edebilir ya da zengin doğa manzarasında sessiz bir ortamda oturup çevreyi seyretme imkanı bulabilirsiniz. Türk mutfağından zengin çeşitler bulabileceğiniz tesisimizde dilerseniz yöresel yemeklerimizden de tadabilir, tesisimizde ürettiğimiz alabalıklardan kendi zevkinize göre pişirtebilirsiniz.

Aktiviteler :
Dolu dolu geçireceğiniz bir gün başlangıcında kahvaltınızın ardından kısa bir yürüyüş ve sonrasında tarihi değerlerimize de kısa mesafelerle ulaşabilir ve gün sonuna doğru tesisimize dönüp konaklamanıza devam edebilirsiniz.


 

 

© 2004 - 2010
Thalassa Tours