Transfer
Kültür Turlari Özel Tur Otel Rezervasyonu Rent A Car Toplanti & Seminer
Ana Sayfa English
PAKET TURLAR
 
  Samsun-Erzurum-Trabzon Turu Karadeniz Turu (uçaklı) Doğu Karadeniz Turu (uçaklı)
(8 gün 7 gece )
6 gün 5 gece
7 gün 6 gece
  Doğu Karadeniz Turu Hafta Sonu Doğu Karadeniz Turu Kapadokya Turu
4 gün 3 gece
2 Gün 1 Gece
5 gün 6 gece
 
DOĞU KARADENİZ TURU 5 gece/6 gün

1.Gün -SAMSUN , FATSA
Onur Air ile 13.45'de Samsun Otogarına varışınız ardından aracımız tarafından karşılandıktan sonra Samsun şehir turuyla gezimiz başlayacak. Samsun Atatürk Anıtı (İlk Adım Anıtı) önünde alınan fotoğraf molasının ardından Etnografya ve Arkeoloji Müzelerini ziyaret ediyoruz. Fatsa 'ya hareket ediyoruz. Geceleme Fatsa‘da.

2.Gün ORDU-GİRESUN-TRABZON
Kahvaltının ardından 500mt rakımlı Ordu Boztepe' sini ziyaret ediyoruz. Giresun Kümbet Yaylası gezisi ve yayla'da mangal partisinin ardından Trabzon 'a varıyoruz. Geceleme şehir merkezinde bulunan Trabzon'da

3.Gün TRABZON
Otelimizde alınan kahvaltıdan ardından şehir turumuza Trabzon 'un en görkemli yapıtı, 13. yüzyıl Bizans kilisesi olan Ayasofya Müzesi 'ni ziyaretle başlıyoruz, ardından gezimize şehrin en önemli Osmanlı yapıtı olan Gülbahar Hatun Camisi ve Türbesini , 19.yüzyıl Avrupa ve Karadeniz mimarlığının ortak bir ürünü olan Atatürk Köşkü 'nü ziyaretle devam ediyoruz. Öğle yemeğimizi Akçaabat 'ta aldıktan sonra Trabzon'un kuşbakışı harika manzarasının görülebileceği Boztepe 'ye çıkıyor, şehrin panoramik manzarası eşliğinde çayımızı içiyoruz. Otelimizde alacağımız akşam yemeğine kadar serbest zaman. Geceleme Trabzon'da.

4.Gün TRABZON-GÜMÜŞHANE
Kahvaltıdan sonra, tarih ve doğal güzelliğin iç içe geçtiği bir gün geçirmek için otelimizden ayrılıyoruz. Altındere Milli Parkı içerisinde bulunan Sumela Manastırı 'nın gezilmesinin ardından vadide öğle yemeğimizi alıyoruz, Zigana üzerinden Gümüşhane 'de bulunan Karaca Mağarası' na hareket, mağaranın gezilmesinin ardından otelimize dönüyoruz, akşam yemeği ve geceleme Trabzon'da.

5.Gün RİZE
Kahvaltıdan sonra Ayder Yaylası' na hareket ediyoruz, yolda Fırtına Vadisi boyunca tarihi taş kemer köprülerin eşliğinde Kaçkar Dağları 'nın eteklerinde bulunan Ayder Yaylasına varıyoruz, termal kaplıcanın da bulunduğu Ayder'de çevre gezileri ve dönüş yolu üzerindeki Öğle yemeği ardından Rize Zirat Çay Bahçesi ziyaret ediyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Uzungöl' de.

6.Gün UZUNGÖL
Motelimizde alacağımız kahvaltı ardından, zümrüt yeşili ladin ormanlarının çevrelediği bu cennet mekanda öğle yemeği ve çevre gezilerinin sonrası Trabzon Havalimanına transfer hizmeti ile  turumuzun sonu.

  Ücret : Kişi sayınıza göre belirlenir.


Sayfa Başı

 
© 2004 Thalassa Tours