THALASSA TOURS
KÜLTÜR TURİZM SEYAHAT VE TİC. LTD. ŞTİ.
Gazipaşa Caddesi, Saruhan İş Merkezi, Kat:1, Daire:4
61030, Trabzon, TÜRKİYE
Karadeniz V.D.  No. 605 042 4182
 
KIRALAMA SÜRESİ
En az kiralama süresi 24 saattir.

SÜRÜCÜ BELGESİ VE KİRALAMA YASI
En az 2 yil geçerli sürücü belgesine sahip 20 yasindaki kisiler araçlari kiralayabilirler.

TESLİM ETME VE TESLİM ALMA
Aracin teslim alma yeri Trabzon'dur. Trabzon disinda yapilacak teslim etme ve teslim alma hizmetlerine ücret uygulanir.

TESLİM GECİKMELERİ
Araçlarin geriye tesliminde 3 saate kadar olan gecikmelerde, her saat için , sözlesmeye uygulanan kira fiyatinin 1/3'ü , 3 saati asan gecikmelerde 1 günlük kira fiyati alinir

İLAVE SÜRÜCÜLER
Aracin, kiralayan sahis disindaki kisi/kisilerce kullanilabilmesi ; ilave sürücü/sürücülere ait Sürücü Belgesi bilgilerinin , ücret karsiliginda olmak üzere, Kira Sözlesmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya her hangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayilarak gerek kiralayan ve gerekse araci kullanan kisi/kisiler ayri,ayri ve müstereken sorumlu tutulurlar.

ÖDEME
Kiralamanin toplam tutari sözlesmenin baslangicinda Visa, Master Card , veya bilinen diger kredi kartlarindan biri ile tahsil edilir.

TRAFİK CEZALARİ
Trafik yasalarina uyulmamasindan dogacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiraciya aittir. Araçlarin hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafindan tutulmasi nedeni ile geçecek zaman, sözlesme süresi içerisinde kabul edilir.

UZUN SÜRELİ KİRALAMA
En az kiralama süresi 30 gündür. Kiralama fiyati ve kosullarina iliskin bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

SİGORTALAR
Thalassa Tours, müsterilerini kanunlarin emrettigi sekilde sigortalanmalarini görev sayar. Bu nedenle iki tür sigortayi müsterilerinin hizmetine sunar. Birincisi ; kanun geregi zorunlu sigorta kapsaminda olan Trafik Sigortasi , digeri ise müsterilerinin ihtiyaçlari dogrultusunda güven ve emniyeti saglamaya yönelik hazirlanan sigortalar kapsamindaki Hasar Sorumluluk (kasko) sigortalaridir. Kiraci her hangi bir kaza durumunda aracin yerini degistirmeden en yakin polis veya jandarma merkezine basvurarak Kaza Tespiti ve Alkol Tespiti raporlarini , temin etmelidir. Aksi durumda sigorta geçersiz kabul edilip , meydana gelen zararlar kiracidan talep edilir.Kaza ve Alkol raporlarinin belgelendirmesine ragmen asagida açiklanan hallerdeki hasar sorumlulugu ve buna iliskin kayiplari karsilamak kiraciya aittir.
Sürücünün kaza aninda alkol veya uyusturucu etkisi altinda olmasi,
Kazanin yasal hiz sinirinin asilmasi sonucunda meydana gelmesi ve bu durumun resmi raporlarda belirtilmesi.

ÖNEMLİ NOTLAR
Her hangi kaza veya aracin çalinmasi durumunda, aracin yeri degistirilmeden en yakin polis veya jandarma karakoluna basvurularak kaza,hirsizlik ve alkol tespiti raporlari alinmalidir. Aksi halde satin alinan tüm sigortalar geçersiz sayilarak meydana gelen her türlü zarar, 3'cü sahislara verilen maddi ve manevi kayiplari da içermek üzere kiracidan tahsil edilir .
Tarih :
Adı, Soyadı :
İmza :
Sözleşmeyi imzaladıktan sonra 0462 322 11 25 nolu faksımıza göndermelisiniz!